Valymo paslaugos - Invkitus valymas: Kilimų valymas, minkštų baldų valymas, valymas po statybos darbų, abonentinis valymas, langų plovimas

 
       Valymo paslaugos       Įrangos nuoma       Kainoraštis       Kontaktai INVIKTUS santechnika
 
 
 
 
Valymo paslaugos

 
Supančių mus patalpų švara yra būtina mūsų geros savijautos dalis, ne vien dėl to kad teigiamai veikia sveikatą, bet ir pagerina nuotaiką. Mokslininkai nustatė, jog daugiausia dulkių, purvo ir net kenkmingų mikroorganizmų nusėda būtent ant kilimų bei minkštų baldų. Norint apsisaugoti nuo šių nešvarumų būtina yra minkštuosius baldus bei kilimus periodiškai ir kruopščiai valyti. Prižiūrint ir puoselėjant savo kilimus bei baldus, jie atsidėkos jums estetiška išvaizda bei ilgu tarnavimo laiku.

 
UAB „INVIKTUS“ valymas daugiau negu ketverius metus sėkmingai dirbanti įmonė, turinti patyrusius bei kokybiškai savo darbą atliekančius darbuotojus, naudojanti „KARCHER“ įrangą, greitai, patikimai ir nebrangiai atliekanti sekančias paslaugas:
 
Minkštų baldų valymasSpecialiais vandenį naudojančiais siurbliais bei valymo priemonėmis atliekamas kokybiškas ir greitas visų minkštų paviršių valymas (padengtų gobelenu, zomšu ar oda), kurio metu išvaloma dauguma sunkiai pašalinamų dėmių, surenkami namų augintinių šeriai. Taip pat atliekamas čiužinių valymas. Galimas ir automobilių salonų valymas.
 
Kilimų valymas
 
 
Kilimų ir kiliminių dangų valymas gali būti atliekamas kliento namuose, taip pat kilimai gali būti gabenami į įmonės valymo patalpas, kur po jų šlapio valymo yra džiovinami, dezinfekuojami ir grąžinami klientui.
 
Patalpų valymas
 
 
Atliekami visi patalpų valymo darbai, pradedant grindimis, baigiant lubomis, atliekamas langų, fasadų, terasų plovimas bei valymas. Butų bei namų tvarkymas po statybų ar remonto darbų. Patalpų valymas gali būti vienkartinis bei periodinis. Tvarkymo periodiškumas pagal kliento pageidavimus.
 
Avarijos pasekmių šalinimas

Greitai ir operatyviai veikianti komanda atvykusi į avarijos vietą dideliais vandenį bei purvą surenkančiais siurbliais išvalo išsiliejusį vandenį, išvalo kilimus, išplauna grindis, sienas ar atlieka kitus būtinus ir reikalingus švaros darbus.
 
Trinkelių valymas
 
 
Aukšto slėgio įrenginiais atliekamas trinkelių plovimas, kurio metu išvalomas paviršiuje susitelkęs purvas bei samanų sluoksnis trinkelių tarpuose.

 

 
 
  © 2004 - 2010 UAB "Inviktus" Visos teisės saugomos Interneto svetainių kūrimas
 
INVIKTUS